Food Industry Economics

ISSN-print: 2312-847X
ISSN-online: 2411-4111
ISO: 26324:2012

Індексування

Dimensions

Науковий ландшафт значно змінився протягом останніх 10 років за допомогою нових технологій, більшої кількості даних та все більш різноманітних наукових систем. Digital Science представив сучасну систему досліджень, де дані демократизуються, і механізми, за допомогою яких ми вимірюємо результати досліджень, розширилися.

На відміну від існуючих інструментів, Dimensions об\'єднує різні джерела даних, пов\'язані з дослідженнями (на даний момент понад 128 мільйонів записів), які доступними для спільноти. Крім глибокої індексації, команда Dimensions інвестує в збільшення існуючих даних для збільшення можливостей пошуку та визначення зв\'язків між суміжними елементами (на даний момент понад 4 мільярда з\'єднань). Dimensions надає механізм пошуку даних з контекстом та перспективою.

Scilit

Ця база даних наукових робіт розроблена та підтримується видавцем відкритого доступу MDPI.
Scilit - це безкоштовна база даних для вчених, яка використовує новий метод для збору даних та індексації наукового матеріалу. Сканери щодня отримують останні дані з CrossRef та PubMed, що дозволяє швидко додавати недавно опубліковані статті до Scilit.

Centre for Agriculture and Biosciences International (з березня 2017)

CABI - міжнародна некомерційна організація, що надає інформацію і застосовує наукову експертизу для вирішення проблем в галузі харчових технологій, сільського господарства та навколишнього середовища.

DORA

Кінцевою метою DORA є не накопичення підписів, а сприяння реальним змінам у оцінці досліджень. Одним з ключів до цього є розробка надійних і ефективних у часі способів оцінки досліджень і дослідників, які не покладаються на фактори впливу журналу. Ми прагнемо збирати та ділитися ресурсами, які дозволять окремим особам та організаціям впроваджувати нову політику.

Бібліометрика української науки

Система "Бібліометрика української науки" призначена для надання суспільству цілісної картини стану вітчизняного наукового середовища. http://www.nbuviap.gov.ua . Система — це: реєстр вчених і наукових колективів України, які представили в мережі Інтернет свої бібліометричні профілі; інструментарій аналітичної обробки бібліометричних даних для розкриття галузевої, відомчої та регіональної структури науки; джерельна бібліометрична база для експертного оцінювання результативності дослідницької діяльності; національна складова проекту Ranking of Scientists (Cybermetrics Lab).

Google Scholar

Google Scholar - є вільнодоступним веб-пошукачем, який індексує повнотекстові роботи або метаданні наукової літератури через масив видавничих форматів та напрямків. Індекс Google Scholar включає в себе більшість рецензованих онлайн журналів Європи та найбільших наукових видавництв Америки, плюс наукові книги й інші не рецензованих журналах.

Index Copernicus International (з 2013)

Index Copernicus International є міжнародною, що спеціалізованою платформою для просування наукових досягнень, а також підтримки національного та міжнародного співробітництва між вченими, видавцями наукових журналів і науковими організаціями.

EBSCOhost (з липня 2014)

EBSCOhost агрегатор повнотекстових видань. Включає в себе 375 повнотекстових баз даних і більш 350000 електронних книг.

FSTA

FSTA - анотації з харчової науки і технології, FSTA є спеціалізованою базою даних A&I для дослідження наукової та технологічної інформації в науках, пов'язаних з продовольством, харчуванням і здоров'ям. FSTA використовується дослідниками, вченими і студентами в університетах, науково-дослідних інститутах, компаніях з виробництва продуктів харчування і напоїв і урядових установах в 158 країнах.

DOAJ (з 9 липня 2014)

Журнал індексується в Directory of Open Access Journals